Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

Aj tento rok sme sa v júni zapojili do 8. ročníka najväčšieho testovania digitálnych zručností na Slovensku - IT Fitness Test 2019. Študenti sa tešia tomuto testovaniu aj vďaka tomu, že majú okamžitú spätnú väzbu, teda hneď po ukončení majú test percentuálne vyhodnotený a priradené percentá k jednotlivým sledovaným oblastiam.

Sú to: 1. Internet, 2. Bezpečnosť, 3. Komplexné úlohy, 4. Kancelárske nástroje a 5. Kolaboratívne nástroje a sociálne siete.

 

Máme výsledky a môžeme povedať, že sú každým rokom lepšie. Najlepšie dopadli študenti z odboru technik informačných a telekomunikačných technológií. V 2.C triede viacerí študenti získali celkovo 64%, čo bolo po minulé roky naše dosiahnuté maximum. Študent Erik Homoľa z tejto triedy tento rok pokoril rekord a dosiahol v testovaní 80%. Pochválila by som aj študentov z 3.C za snahu a pekné dosiahnutie percent a chválim aj Samuela Huga Havana z 1.C triedy za super výsledok na prváka 64%. 

 

Najlepšie sa študenti dokázali orientovať v oblasti internet a bezpečnosť. Paradoxne, problémy im ešte stále robí práca s kancelárskymi nástrojmi. Sme radi, že aj takouto formou si študenti môžu preveriť svoje vedomosti a zručnosti na PC.

PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY


„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta