Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

15. novembra 2019 sme znova privítali v priestoroch školy zástupcov OZ Vidiecky parlament na Slovensku. Zorganizovali tu informačný seminár a workshop pre žiakov aj pedagógov s cieľom predstaviť aktivity združenia zamerané najmä na komunikáciu mladých na vidieku, predpoklady rozvoja vidieka pre mládež na vidieku, scitlivovanie voči diskriminácii. Priblížili aj implementáciu 2 úspešných projektov: Erasmus+ KA2, FEAL - Multifunctional Farming for the Sustainability of European Agricultural Landscapes ako aj PoliRural -  Kolaboratívny vývoj politík pre budúcnosť vidieckych oblastí a ľudí na vidieku.

Predpoludním si zaujímavé informácie vypočuli žiaci študijného programu Marketing v turizme, ktorí následne v skupinách absolvovali workshop o potrebách mladých ľudí na vidieku. Popoludní ich vystriedali pedagógovia 2 levických SOŠ, ktorí po prezentácii úspešných projektov Vidiecka mládež v regióne a Polirural diskutovali o možnosti spolupráce v uvedených projektoch.

Celé podujatie zhodnotila predsedníčka OZ pani Mária Behanovská ako „veľmi úspešnú akciu“ a vyjadrila želanie, aby naša spolupráca s OZ Vidiecky parlament na Slovensku pokračovala aj naďalej tak úspešne ako doteraz.

 

 

 

 

2019-11-25 09:27:22
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

5. - 6. december 2019„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta