Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

„Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIA TOUR vo vás prebudí túžbu prekročiť hranice všedných dní. “ Toto motto nás zaujalo, keď sme sa pripravovali na Veľtrh CR do Bratislavy.

Exkurzia sa konala 24.1.2020 a zúčastnili sa jej žiaci 1.B a 2.B PM v rámci odborného výcviku.  Na výstave nás zaujalo veľa vecí, spomenieme napríklad prezentácie a stánky jednotlivých CK zo Slovenska aj zo zahraničia, prezentácie regiónov Slovenska, výstavu poľovníctvo, rybárstvo,  výstavu DANUBIUS GASTRO, súťaže barmanov, ochutnávky jedál a nápojov a pod.

Sprievodným programom bola návšteva Hotela Matyšák, ktorý  sa nachádza v blízkosti historického centra Bratislavy. Hotelom nás sprevádzal p. riaditeľ, ktorý nám  najskôr ukázal reštauráciu,  potom vínnu pivnicu, a nakoniec aj ubytovaciu časť hotela. Najviac nás zaujala vínna pivnica, ktorá obsahuje cca 45 000 fliaš archívnych vína a patrí medzi najstaršie pivnice v strednej Európe. Príjemným spestrením bolo malé občerstvenie, ktoré si pre nás pripravili pracovníci hotela.

      Exkurzia  splnila naše očakávania a do písmenka sa naplnilo motto v úvode. Dúfame, že sa ešte niekedy na veľtrh CR vrátime.

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiaci 1.B a 2.B PM 2020-01-28 09:03:41
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

 2-ročné nadstavbové štúdium
v šk.roku 2020/2021

Oznam.PDF          Kritériá.PDF„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta