Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

„Nie to, čo mám, ale to, čo viem, je mojím bohatstvom.“  

Thomas Carlyle

 „Deň gramotnosti – gramotnosť ako symbol vzdelania“

 

Dátum: 31. 01. 2020 (piatok), od 8:00 do 11.30


Končí sa obdobie 1. polroka šk. roka 2019/2020; vedenie školy v úzkej spolupráci s koordinátormi ČG, FG, IKT gramotnosti a rozvoja komunikačných zručností  sa rozhodli pripraviť zaujímavý program, v ktorom si študenti môžu overiť svoje vedomosti a zručnosti v rámci gramotnosti čitateľskej, finančnej, cudzojazyčnej, z oblasti informačných technológií a komunikačných zručností.

 

Harmonogram aktivít

Blok aktivít  I. (3. a  4.  ročníky)

 

trieda

Čas/učebňa

forma

Zodp.: PK/učiteľ

učebňa

III.B

08.00 – 09.00/

ČG SJL

PKVVP/Havranová

B406

III.C

08.00 – 09.00/

ČG SJL/OP

PKTP/Adam

A113

IV.B

08.00 – 09.00/

ČG SJL

PKVVP/Szárazová

B408

IV.C

08.00 – 09.00/

ČG AJ

PKCJ/Karvašová

B313

II.N

08.00 – 09.00/

ČG/OP

PK TP/Krnáč

A107

I.A

08.00 – 09.00/

IKT

PK TP/Mozdík, Kotrus

INF4

Prestávka 9:00 – 9:15

 

IV.B

09:15 – 10:15

ČG AJ

PKCJ/Karvašová

B313

IV.C

09:15 – 10:15

IKT

PKTP/Tuček ml

INF 4

III.B

09:15 – 10:15

ČG AJ

PKCJ/Hagarová

A001

III.C

09:15 – 10:15

ČG AJ

PKCJ/Talapková

B108

II.N

09:15 – 10:15

ČG AJ

PKCJ/Karvašoá

B313

I.A

09:15 – 10:15

ČG

PKTPMozdík, Kotrus

SM

Prestávka 10:15 – 10:30

 

II.N

10.30 – 11:30

ČG SJL

PKVVP/Szárazová

B408

IV.C

10.30 – 11:30

ČG SJL

PKVVP/Szárazová

B408

III.B

10.30 – 11:30

IKT

PKTP/Gaži

INF 3

III.C

10.30 – 11:30

IKT

PKTP/Tuček st.

INF4

IV.B

10.30 – 11:30

IKT

PKTP/Juríková

INF 2

I.A

10.30 – 11:30

ČG

PK TPMozdík, Kotrus

SM

Prestávka 11:30 – 11:40

 

TH odovzdávanie výpisov vysvedčení 11:40 – 12:20

TU

Obed od 12:20

 

Blok aktivít  II. (1. a 2. ročníky)

 

trieda

Čas/učebňa

forma

Zodp.: PK/učiteľ

učebňa

II.B

08.00 – 09.00/

FG

Ganecz

A108

II.C a II.A ele

08.00 – 09.00/

FG

Bónová

A104

I.B

08.00 – 09.00/

FG

Fraschová

A106

I.C

08.00 – 09.00/

FG

Bajúzová

B110

Prestávka 9:00 – 9:15

 

II.B

09:15 – 10:15

FG

Bakovková – príprava úloh

Ganecz - aktivity

A108

II.C a II.A ele

09:15 – 10:15

FG

Bakovková – príprava úloh

Bónová- aktivity

A104

I.B

09:15 – 10:15

FG

Fraschová- aktivity

A106

I.C

09:15 – 10:15

FG

Bakovková - aktivity

B110

Prestávka 10:15 – 10:30

 

II.B

10.30 – 11:30

prezentačné zručnosti

Krtíková - úvaha

A108

II.C a II.A ele

10.30 – 11:30

prezentačné zručnosti

Karafová – asertivita, pasivita, agresivita - aktivity

A104

I.B

10.30 – 11:30

prezentačné zručnosti

Bajúzová (anketa)

A106

I.C

10.30 – 11:30

prezentačné zručnosti

Talapková (anketa)

B110

Prestávka 11:30 – 11:40

 

TH odovzdávanie výpisov vysvedčení 11:40 – 12:20

TU

Obed od 12.20

2020-01-30 12:23:21
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

 2-ročné nadstavbové štúdium
v šk.roku 2020/2021

Oznam.PDF          Kritériá.PDF







„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta