Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

4.9.2020 absolvovali naši prváci Účelové cvičenie na ochranu života a zdravia.

Na pripravených stanovištiach sa striedali po 20 minútach – napr. zdravotnícka príprava, poskytovanie prvej pomoci, hod granátom na cieľ, preťahovanie lanom, preskok cez švihadlo, skok z miesta, prekážkový beh, frisbee  a bedminton. Po desiatovej prestávke sme sa presunuli na Kalváriu, kde p. Mozdík predstavil miesto, na ktorom sa nachádzajú.

Ďakujem kolegom triednym učiteľom za pomoc pri organizácii a dozore na stanovištiach, Sofii Trhanovej z 3.B triedy za pomoc pri zdravotníckej príprave a samozrejme prvákom za skvelú účasť. Dúfame, že sa vám na účelovom cvičení páčilo.

 

 

 

 

Mgr. Ivana Libutková 2020-09-24 19:34:54
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

Vážení rodičia a študenti školy,
dňom 12.10.2020 (pondelok) sa  prerušuje vyučovanie na stredných školách.  Od zajtrajšieho dňa t.j. 12.10.2020 škola prechádza na dištančnú formu vzdelávania až do odvolania. 
Rozvrh, obsah, rozsah a frekvencia klasifikácie vyučovacích predmetov dištančnou formou bude zverejnený 12.10.2020 v popoludňajších hodinách.

 „Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta