Dnes je ( ), meniny oslavuje: , zajtra .
 
SOŠ Levice Ambasádorská škola EP
JavaScript

V dňoch 17.9.2020 a 24.9.2020 sa uskutočnilo vzdelávanie študentov posledného ročníka študijného odboru technik informačných a telekomunikačných technológií v oblasti finančnej gramotnosti.

Vzdelávanie je súčasťou projektu „Zvyšovanie finančnej gramotnosti mladých“ podporeného zo zdrojov Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci operačného programu Ľudské zdroje.

Lektormi boli prof. Pokrivčák a doc. Tóth. Študenti získali poznatky z oblasti finančných transakcií a finančných inštitúcií ako aj hodnotenia rizika, výnosu a plánovania osobných financií. Úspešní absolventi vzdelávania obdržia certifikát o absolvovaní.

2020-09-28 08:37:52
PRE ŠTUDENTOV
OZNAMY

Vážení rodičia a študenti školy,
dňom 12.10.2020 (pondelok) sa  prerušuje vyučovanie na stredných školách.  Od zajtrajšieho dňa t.j. 12.10.2020 škola prechádza na dištančnú formu vzdelávania až do odvolania. 
Rozvrh, obsah, rozsah a frekvencia klasifikácie vyučovacích predmetov dištančnou formou bude zverejnený 12.10.2020 v popoludňajších hodinách.

 „Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

ESF a EFRR


Naša škola kliká zodpovedne.sk

eea grants

detsky fond cloetta